PETRUS

Zamówienie i cennik

Jak dokonać zamówienia?

1. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, e-mailem, osobiście:
tel.14 67 82 932, kom. 501 540 495
firma@petrus.agro.pl

2. W zamówieniu prosimy podać odmianę, ilość, przybliżony termin odbioru sadzonek oraz dokładny adres i telefon zamawiającego.

3. Sadzonki są sprzedawane do wyczerpania zapasów.

4. Przy składaniu zamówień o wartości powyżej 300 zł prosimy o wpłatę 20% zaliczki na konto. Zamówienia będą realizowane po wpłaceniu zadatku. Zamawiający którzy nie dokonają wpłaty nie będą mogli liczyć na realizację zamówienia.

Gospodarstwo Rolne "Petrus" - Magdalena Kapera-Patuła

ul. Leśna 31a

33-130 Radłów

Nr rachunku 86 85890006 0290 0930 4688 0001

5. W przypadku wpłaty prosimy o przesłanie na nasz adres kserokopii dowodu wpłaty (zaliczki) lub przedstawienie jej, jeśli odbiór sadzonek odbywa się osobiście.

 

Cennik sadzonek na 2021

Odbiór na miejscu w szkółce:

Sadzonki standardowe _ zielone (kopane)

60gr/szt. - *za odmiany deserowe - dla zamówień do 2 tys. szt.

50gr/szt. - *za odmiany deserowe - dla zamówień powyżej 2 tys. szt.

0gr/szt. - *Selva - odmiana powtarzająca dla zamówień do 2 tys. szt.

70gr/szt. - *Selva - odmiana powtarzająca dla zamówień powyżej 2tys szt.

 

Sadzonki doniczkowane

1 zł/szt. - ** truskawka deserowa - dla zamówień powyżej 1 tys. szt.

1,2 zł/szt. - **truskawka deserowa - dla zamówień do 1 tys. szt.

1,2 zł/szt. - ** truskawka Selva - dla zamówień powyżej 1 tys.szt.

1,4 zł/szt. - truskawka Selva - dla zamówień do 1 tys.szt.

1,2 zł/szt. - ***poziomka - dla zamówień powyżej 1 tys.szt.

1,4 zł/szt. - poziomka - dla zamówień do 1 tys.szt.

4 zł/szt. - sadzonka doniczkowa truskawki Treska (doniczka P9)

4 zł/szt. - sadzonka doniczkowa truskawki zwisającej (doniczka P9)*Zamówienia na sadzonki kopane realizujemy według kolejności zgłoszeń, nie wcześniej niż od 15 września w sezonie jesiennym, a wiosną jak tylko pozwalają na to warunki pogodowe. Sadzonki wiążemy w wiązki po 25szt. i umieszczamy w plastikowych workach w których mieści się od 1-2 tys. sadzonek w zależności od odmiany. Termin kopania ustalamy zawsze wcześniej z klientem, więc sadzonki są kopane bezpośrednio w dniu odbioru, są świeże, żywozielone i nie są przesuszone.

** Zamówienia na sadzonki doniczkowane należy składać do końca czerwca w danym roku (szczególnie dotyczy to zamówień na duże ilości sadzonek), zamówienia realizujemy według kolejności zgłoszeń od 10 sierpnia. Sadzonki doniczkowane ukorzeniamy w 10-komorowej panetce, a 6 takich panetek (60 szt. roślin) mieści się w standardowej plastikowej skrzynce na owoce tzw. 15-stce lub w wózku duńskim (200 szt. sadzonek na jeden blat). Są to najlepsze sposoby ich transportu.

*** Zamówienia na sadzonki poziomek (duże ilości) należy składać do końca kwietnia niezależnie od tego czy sadzonki będą odbierane w sierpniu tego samego roku czy też na wiosnę roku następnego.Sprzedaż wysyłkową prowadzimy za pośrednictwem firmy kurierskiej - doliczamy koszty wysyłki (za ok. 1000 szt. sadzonek będzie to ok 25zł). W przypadku przesyłania sadzonek doniczkowanych, rośliny wyjmujemy z doniczek i delikatnie otrzepujemy bryłę korzeniową, następnie wiążemy w pęczek i pakujemy (tak przygotowane sadzonki nie niszczą się w transporcie). Zamówienia są realizowane w przeciągu 1tyg.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny:

tel. 14 67 82 932 lub kom. 501 540 495.W przypadku dużych zamówień istnieje możliwość negocjacji ceny.Nasze sadzonki - twój sukces